Kurumsal

1996 yılında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız 1998 yılında, 1974 yılından beri hidrolik hortum ve rekorlar konusunda tecrübesi bulunan İsmet Başak'ı kadrosuna katmıştır.Aynı zamanda firma ismini Başak Hidrolik Aksamı ve Mühendislik Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti olarak değiştirmiştir.
Firmamız tecrübesi ve kalitesiyle Eskişehir ve çevresinde kamu kuruluşları, sanayi tesisleri, makine imalatçıları ve hafriyatçı firmaların ihtiyaç duyduğu hidrolik, pnömatik malzemeleri ve sızdırmazlık elemanlarının satışının yanı sıra, rekorlu hidrolik hortum imalatıyla, hidrolik sistem ve ünitelerinin tasarımı ve montajı da yapılmaktadır.
Firmamız bünyesinde bulundurduğu deneyimli satış ve imalat elemanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla teknik destek ve satış sonrası hizmetiyle sektöründe kendine önemli bir yer edinmiştir. Başak Hidrolik Ltd.Şti; yıllardan beri ülkemiz sanayisinin itici gücü olan hidrolik ve pnömatik sektöründe sorumluluğun bilincinde olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve ürün çeşidini 8000 nin üzerine çıkartarak tecrübesiyle, kalitesiyle ürün çeşitliliği ve fiyat istikrarı ile sekteründeki diğer firmalardan ayrılmaktadır.
1
1
1